Tydzień Języków Obcych

Utworzono dnia 11.10.2020

Końcem września w naszej Szkole obchodziliśmy Tydzień Języków Obcych w klasach 4-8. Każda klasa wylosowała jeden europejski kraj oraz przygotowała piękną gazetkę na ten temat.

Była to dobra okazja do wyszukania informacji na temat danego kraju, zapoznania się z podstawowymi słowami czy zwrotami w określonym języku. Dziękujemy za zaangażowanie Uczniów w upamiętnienie Tygodnia Języków Obcych.

Tydzień Języków Obcych

Utworzono dnia 11.10.2020, 19:43