Uczniowie dla Stowarzyszenia

Utworzono dnia 14.02.2018

13 stycznia 2018r. harcerze oraz uczniowie klas czwartych wraz ze swoimi opiekunami wzięli udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym dla podopiecznych Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych Gminy Chmielnik, ich rodzin oraz zaproszonych gości. Z tej okazji nasi uczniowie zaprezentowali jasełka. Zgromadzeni goście mogli zobaczyć sceny biblijne przeplatane kolędami przy muzycznym akompaniamencie Pana Tomasza Kotarby. Po krótkiej modlitwie i podzieleniu się opłatkiem, na zaproszenie przewodniczącej Stowarzyszenia wszyscy usiedliśmy do zastawionego stołu by wspólnie kolędować i delektować się tradycyjnym potrawami.