Uroczyste ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Utworzono dnia 17.10.2017

,,Szukajcie prawdy jasnego płomienia!

Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg.”

Adam Asnyk

Dnia 10 października 2017r. w naszej szkole miała miejsce niezwykła uroczystość- „Pasowanie na ucznia”. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Tak było i tym razem. Pierwszoklasiści po zaprezentowaniu programu artystycznego przygotowanego wspólnie z wychowawczynią panią Alicją Ziaja, złożyli ślubowanie  na Sztandar Szkoły. Następnie  Pani  Dyrektor Bożena Gwizdała dokonała aktu Pasowania na Ucznia. Po pasowaniu pierwszoklasiści  otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz  upominki – niespodzianki od rodziców i starszych kolegów. Zwieńczeniem uroczystości były wspólne pamiątkowe zdjęcia oraz słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

Utworzono dnia 17.10.2017, 09:46

,,Szukajcie prawdy jasnego płomienia!

Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg.”

Adam Asnyk