UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Utworzono dnia 21.06.2020

Informujemy, że uroczyste zakończenie roku szkolnego w naszej szkole odbędzie się dla wszystkich uczniów w dniu 26 czerwca 2020r. - piątek. W związku z obostrzeniami w okresie pandemii prosimy przestrzegać poniższych wytycznych dotyczących organizacji tego dnia:

1. Uroczystość zakończenia roku szkolnego z wręczeniem nagród, dyplomów i świadectw szkolnych planowane jest na szkolnym boisku, w następujących godzinach:

• 8.30 - 9.15 - klasy I i II
  • 9.30 - 10.45 - klasy VIA, VIB, VII, VIII
  • 11.00 - 12.00 - klasy III, IV, V

2. Uczniowie w tym dniu przychodzą ubrani na galowo, wyposażeni w maseczkę ochronną . Na boisku szkolnym ustawiają się zgodnie z wytycznymi wychowawcy klasy, po zakończonej uroczystości udają się bezpośrednio do domów.

3. W razie niepogody, uroczystość zakończenia roku odbędzie się w budynku szkoły o wyżej wskazanych godzinach, z przestrzeganiem zasad rygoru higienicznego. W budynku szkolnym mogą w tym czasie przebywać wyłącznie uczniowie, którzy będą skierowani przez wychowawców do wskazanych sal. Przy wejściu ucznia do budynku szkolnego, należy zachować odpowiedni dystans, mieć założoną maseczkę ochronną na twarz i zdezynfekować ręce specjalnie przygotowanym do tego płynem odkażającym. Rodziców prosimy o pozostanie na zewnątrz budynku szkolnego.

4. W przypadku konieczności reorganizacji planu dnia, wszystkie informacje zostaną umieszczone na głównych drzwiach szkoły i bramie szkolnego boiska.

5. W piątek 26 czerwca ksiądz proboszcz Mariusz Cymbała zaprasza chętnych uczniów na mszę świętą do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku w następujących godzinach:

• 8.00 - klasy VI, VII, VIII
  • 9.30 - klasy III, IV, V

Dojazd do kościoła i powrót do szkoły we własnym zakresie.

PROSIMY O PRZESTRZEGANIE POWYŻSZYCH WYTYCZNYCH I BIEŻĄCE ŚLEDZENIE INFORMACJI NA STRONIE SZKOŁY.