UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Utworzono dnia 08.07.2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019  tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą Mszą Świętą w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Chmielniku o godz. 8.00. Dalszy ciąg ceremonii przebiegał w sali gimnastycznej naszej szkoły.

Pani dyrektor Bożena Gwizdała wyraziła podziękowania rodzicom, nauczycielom, pracownikom obsługi, a następnie pogratulowała uczniom efektów ich wytrwałej nauki i złożyła wakacyjne życzenia.

Wyrazy wdzięczności za doskonałą współpracę zostały skierowane również do pani dyrektor i pani wicedyrektor od przedstawicieli rodziców i pracowników.

Podczas uroczystości został zaprzysiężony nowy poczet sztandarowy, który będzie podejmował służbę w przyszłym roku szkolnym.

Następnie pani dyrektor przyznała honorowy tytuł ,,Primus Inter Pares" i wręczyła statuetkę uczennicy kl. VIII Agacie Dral, za osiągnięcia edukacyjne.

Po uroczystości uczniowie udali się do swoich sal lekcyjnych i tam otrzymali świadectwa z rąk wychowawców.

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Utworzono dnia 03.09.2019, 20:47

Wszystkim uczniom życzymy udanych wakacji i zasłużonego wypoczynku.

Informacja dla kl. VIII - Rekrutacja

Czerwiec 2020