VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono dnia 28.09.2018

Po raz kolejny szkoła włączyła się do akcji edukacyjnej ŚDTM. Specjalne "Patrole Egzaminacyjne", czyli 3-osobowe zespoły uczniowskie z kl. VI przeprowadzały krótkie testy z tabliczki mnożenia.Ze znajomości tabliczki zostali przepytani prawie wszyscy chętni uczniowie. Każda osoba, która ustnie odpowiedziała prawidłowo na 5 losowych pytań otrzymała tytuł Eksperta Tabliczki Mnożenia. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

W tym roku został pobity kolejny rekord. W akcji wzięło udział 4299 szkół z Polski oraz 35 krajów świata.

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Utworzono dnia 28.09.2018, 21:00