Warsztaty gimnastyczno-taneczne

Utworzono dnia 13.12.2023

17 listopada odbyły się kolejne warsztaty w ramach projektu Działaj Lokalnie pt. „Podaj rękę”. Tym razem były to zajęcia gimnastyczno-taneczne, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Głównym celem warsztatów było zaspokojenie naturalnej potrzeby ruchu wśród dzieci, stwarzanie warunków do kształtowania zachowań sprzyjających zdrowiu, przez czynny udział w zajęciach gimnastyczno-tanecznych, jak również kształtowanie postaw tolerancji wobec innych. Podczas warsztatów uczestnicy mieli okazję poznać różnego rodzaju ruchy taneczne, wykazać się kreatywnością podczas swobodnego tańca oraz zatańczyć wspólnie ćwiczony układ taneczny. Ponad to dzięki zabawom ruchowym dzieci miały możliwość wykazać się sprawnością fizyczną, sprytem i poczuć smak rywalizacji sportowej.

Warsztaty gimnastyczno-taneczne

Utworzono dnia 13.12.2023, 18:52