Warsztaty "Nasz ogród - jesienna pielęgnacja ogrodu"

Utworzono dnia 06.11.2022

Za nami kolejne warsztaty zrealizowane w ramach inicjatywy Warsztaty ekologiczne "Zielono mi". Wzięli w nich udział  uczniowie klas VI-VIII.  Warsztaty miały charakter praktyczny i objęły prace w ogrodzie: prace porządkowe, pielęgnację roślin, uzupełnianie nasadzeń. Dzięki dotacji z Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych zakupiono wszystkie niezbędne do realizacji warsztatów materiały: rośliny ozdobne, drzewka, ziemię, korę, obrzeża trawnikowe oraz narzędzia ogrodnicze. Dodatkowo doposażono ogród przyszkolny w zbiornik na deszczówkę, pojemnik do segregacji odpadów oraz stojaki rowerowe.

„Inicjatywa pod nazwą "Warsztaty ekologiczne : "Zielono mi"" jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.”

Warsztaty "Nasz ogród - jesienna pielęgnacja ogrodu"

Utworzono dnia 06.11.2022, 20:56