Wiosna w klasach I-III

Utworzono dnia 28.03.2018

21 marca 2018r. uczniowie klas I-III , mimo  zimowej aury, uczestniczyli w Powitaniu Wiosny. Spotkanie rozpoczęło się od prezentacji wiosennych strojów, które uczniowie przygotowali wspólnie z rodzicami w domu. Pomysłowość i kreatywność przeszła najśmielsze oczekiwania. Uczniowie w najciekawszych przebraniach zaprezentowali się  przed publicznością. Nagrodzeni zostali gromkimi brawami. Kolejnym punktem spotkania było malowanie plakatu wiosennego w klasach. Wykonane prace ozdobiły korytarz szkolny. Wiosna zareagowała na nasze zaproszenie i wkroczyła już na nasze podwórka. Mamy ,że już zostanie z nami.

Wiosna w klasach I-III

Utworzono dnia 28.03.2018, 20:46