,, Witaj, majowa jutrzenko"

Utworzono dnia 14.05.2018

Dnia 27 kwietnia 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja, który jest wpisany w coroczny kalendarz uroczystości , jest to wspaniłe wydarzenie, by uzmysłowić wszystkim, jak ważną rolę i znaczenie mają słowa: Ojczyzna i Patriotyzm.  Zuchy w zaprezentowanym przedstawieniu przybliżyły uczniom klas I-III najważniejsze wydarzenia związane z obradami Sejmu Wielkiego i uchwalewniem Konstytucji 3-Maja. Zaprezentowane przedstawienie przeplatane było piosenkami o Ojczyźnie w wykonaniu wszystkich dzieci.

,, Witaj, majowa jutrzenko"

Utworzono dnia 14.05.2018, 12:24