Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 02.10.2020

W ostatnim tygodniu września w dniach 28-28 .09.20, odbyły się  wybory  do  Małego Samorządu Uczniowskiego

Pierwszym etapem wyborów, było wyłonienie przedstawicieli samorządów klasowych. Przewodniczącą klasy drugiej została uczennica Weronika Kuśnierz , natomiast klasy trzeciej -Martynka Domin . Uczennice zostały kandydatkami i przedstawicielkami swoich klas do wyborów na przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego.

Kandydatki, wraz z koleżankami i kolegami z klas, przygotowały plakaty wyborcze, następnie zaprezentowały je dzieciom z klas I,II i III.. Dziewczynki opowiadały o sobie, swoich zainteresowaniach,  a także o planach  działania Małego Samorządu. Kolejnym etapem było głosowanie. Wszyscy uprawnieni do głosowania  nauczyciele i  uczniowie oddawali swoje głosy na kartach wyborczych, a następnie wrzucali je do urny.

W ostatnim etapie pod nadzorem komisji zliczono głosy i ogłoszono wyniki. Przewodniczącą Małego Samorządu Uczniowskiego została - Martynka Domin uczennica klasy trzeciej, natomiast zastępcą  -Weronika Kuśnierz  z klasy drugiej. Nad organizacją i przebiegiem wyborów czuwała pani Małgorzata Gryndys- opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego.

Dziękujemy wszystkim uczniom oraz ich wychowawcom za pomoc  w przeprowadzeniu wyborów.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Opiekun MSU

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 02.10.2020, 13:08

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy na rzecz społeczności szkolnej.

Opiekun MSU