Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 05.10.2021

30 września 2021 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego. Klasy 1-3 wytypowały swoich kandydatów na przewodniczącego społeczności uczniowskiej. Aby zwiększyć szanse swoich koleżanek chłopcy przygotowali plakaty z hasłami wyborczymi. Najwięcej głosów otrzymała, a tym samym urząd przewodniczącego Małego Samorządu Uczniowskiego objęła, Weronika  Kuśmierz z klasy 3, jej zastępcą została Lena Puzio z klasy 2. Zwycięzcom gratulujemy, a do współpracy zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły.

Wybory do Małego Samorządu Uczniowskiego

Utworzono dnia 05.10.2021, 20:39