Wyjazd edukacyjny.projektu „Do wiedzy przez eksperyment oraz technologie informacyjno - komunikacyjne ”

Utworzono dnia 25.05.2018

W związku z realizacją projektu "Do wiedzy przez eksperyment oraz technologie informacyjno - komunikacyjne"  uczniowie będą uczestniczyć w  „Interaktywnym Pikniku Edukacyjnym”, który organizowany będzie w OENiPAS w Czudcu. Nasza szkoła uczestniczy w Pikniku w dniu 7 czerwca br. w godzinach od 8.00 do 12.30 – program w tym czasie obejmuje udział w wykładzie otwierającym oraz możliwość udziału w eksperymentach, grach i symulacjach.  Wyjazd spod szkoły o godzinie 7.00.  a wyjazd z Czudca będzie ok. godziny 12.30.