„ Z wizytą w bibliotece szkolnej…”

Utworzono dnia 17.03.2024

Wprowadzenie dziecka w świat literatury już od najmłodszych lat jest ważnym elementem wychowania. Na każdym kroku staramy się jak najczęściej kształtować u dzieci nawyki stałego obcowania z książką. Dzieci z oddziałów przedszkolnych często odwiedzają szkolną bibliotekę. Na spotkaniu Pani Edyta opowiadała dzieciom o tym magicznym miejscu. Maluchy z wielkim zainteresowaniem oglądały książki znajdujące się na półkach, ale szczególnie zainteresował ich kolorowy dział dla najmłodszych. Dowiedziały się, co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachować. W trakcie pobytu w bibliotece, rozwiązywały zagadki związane z postaciami czytanej bajki. Dzieci cieszyły się z wizyty i z pewnością niecierpliwie czekają na kolejne spotkanie.

„ Z wizytą w bibliotece szkolnej…”

Utworzono dnia 17.03.2024, 15:11