ZBIÓRKA KARMY DO SCHRONISKA „KUNDELEK” DLA ZWIERZĄT – ZAKOŃCZENIE AKCJI

Utworzono dnia 10.10.2021

Drodzy Darczyńcy, zakończyliśmy akcję zbierania karmy i akcesoriów dla bezdomnych i potrzebujących zwierząt z schroniska „KUNDELEK”.

Składam serdeczne podziękowania przedszkolakom, uczniom i rodzicom naszej szkoły za aktywny udział w tegorocznej akcji. Dzięki dużemu zaangażowaniu i zrozumieniu, zgromadziliśmy duże ilości karmy mokrej, suchej, różnych zabawek oraz drobnych smakołyków dla psów i kotów.

Po zakończonej zbiórce dary zostały przekazane do schroniska w dniu 08.10.2021r.

Pracownicy schroniska byli wzruszeni Waszą ofiarnością i serdecznie dziękują.

Koordynator zbiórki -  Irena Międlar

ZBIÓRKA KARMY DO SCHRONISKA „KUNDELEK” DLA ZWIERZĄT – ZAKOŃCZENIE AKCJI

Utworzono dnia 10.10.2021, 21:00

Pracownicy schroniska byli wzruszeni Waszą ofiarnością i serdecznie dziękują.

Koordynator zbiórki -  Irena Międlar