Znicz dla zapomnianych

Utworzono dnia 29.10.2022

Kilka dni przed świętem wszystkich zmarłych Drużyna Harcerska „Strażnicy Ognia” odwiedziła cmentarz w Chmielniku. Społeczność szkolna aktywnie włączyła się w zbiórkę zniczy, które harcerze roznieśli i zapalili na opuszczonych grobach. Podczas wizyty na cmentarzu harcerze uporządkowali kilka opuszczonych nagrobków, których nikt już nie odwiedza.  W ten sposób wyrazili szacunek i pamięć o zmarłych.

Znicz dla zapomnianych

Utworzono dnia 29.10.2022, 21:59