ZWROT KOSZTÓW PRZEJAZDU DZIECKA DO SZKOŁY

Utworzono dnia 28.08.2020

ZWROT KOSZTÓW PRZEJAZDU DZIECKA DO SZKOŁY

:

O zwrot kosztów przejazdu dziecka środkami komunikacji publicznej, a do ukończenia przez dziecko 7 lat – także zwrot kosztów przejazdu opiekuna dziecka środkami komunikacji publicznej, mogą ubiegać się rodzice dzieci mieszkających w obwodzie szkoły, spełniających warunek, że doga dziecka z domu do szkoły nie może przekraczać:

– 3 km w przypadku  dzieci 5- cio i 6- cio letnich oraz uczniów klas I–IV szkół podstawowych

- 4 km w przypadku uczniów klas V–VIII szkół podstawowych.

Ponadto o zwrot kosztów przejazdu dziecka środkami komunikacji publicznej, należącego do obwodu szkoły, mogą ubiegać się wszyscy rodzice dzieci mieszkających w Borówkach i Błędowej Tyczyńskiej w obwodzie szkoły.

ZAŁĄCZNIKI: