Życzenia Świąteczne

Utworzono dnia 20.12.2020

"Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa,

czynimy to dlatego, aby dać świadectwo,

że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym…"

Drodzy Uczniowie, Nauczyciele i Rodzice!

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, pragnę Wszystkim przekazać najserdeczniejsze, świąteczne życzenia.

W tym trudnym dla wszystkich czasie życzę aby przy świątecznej choince i betlejemskiej stajence zagościły radość i szczęście, a Wigilijna Noc przyniosła wytchnienie od trudów codzienności.

W atmosferze  wiary która prowadzi najlepiej po życiowych ścieżkach, nadziei budzącej ufność i miłości pokonującej wszelkie przeciwności podzielmy się dobrym słowem, aby nigdy nie zabrakło ludzkiej życzliwości i dobroci.

Niech Nowy Rok ześle pomyślność oraz piękne chwile w gronie życzliwych, dobrych ludzi, wzbogaci o kolejne, ciekawe wydarzenia, otworzy drogę do nowych celów, przynosząc zadowolenie z realizacji planów w życiu zawodowym i osobistym.

Bożena Gwizdała

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr3