Dzień Przedszkolaka – Żabki

Utworzono dnia 21.09.2019, 18:19

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka”, czyli wielkie święto wszystkich naszych Przedszkolaków. Świętowaliśmy ten wyjątkowy dzień już od samego rana. Były zabawy z chustą animacyjną, tańce przy największych przebojach dla dzieci, konkurencje sportowe oraz zabawy integracyjne. Następnie przygotowaliśmy ciasto i upiekliśmy pyszne gofry. Każdy przedszkolak sam udekorował gofry według własnego pomysłu. Była bita śmietana, cukier puder i mnóstwo różnorodnych owoców, które dzieciaki uwielbiają. To był dzień pełen wrażeń oraz niespodzianek. A my jeszcze raz wszystkim naszym Przedszkolakom w dniu ich święta życzymy wiele cudownych chwil, dużo zabawy oraz uśmiechu.