Magiczna Moc Bajek w grupie Koniczynki

Utworzono dnia 20.12.2019, 08:10

Za nami kolejne miesiące z niesamowitym projektem  Magiczna Moc Bajek. W listopadzie na podstawie bajki „Franklin mówi kocham Cię” oraz przygód Kubusia Puchatka rozmawialiśmy o przyjaźni, cechach dobrego przyjaciela oraz zorganizowaliśmy zawody sportowe w parach  przyjaciół, które przysporzyły nam wiele śmiechu i zabawy. W grudniu natomiast towarzyszyła nam myśl „Czy inny znaczy gorszy”. Dzieci wysłuchały bajki pt. „Brzydkie kaczątko” i starały się odpowiedzieć na pytanie, rozmawialiśmy też o tolerancji i szacunku do innych osób. Na zakończenie grudniowego modułu przedszkolaki wspólnie wykonały taniec kaczuszek podczas którego świetnie się bawiły.