Wizyta Mikołaja w przedszkolu- Elfy i Tygryski

Utworzono dnia 16.12.2019, 18:39

Wizyta Mikołaja w przedszkolu to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci przedszkolne dni w roku. Przedszkolaki z grup  Elfy i Tygryski  pracowicie przygotowały wszystko co tylko mogły: sala była pięknie przystrojona, a przedszkolaki z wierszami i piosenkami czekały na wyjątkowego gościa już od samego rana.

Ponieważ nie było śniegu Mikołaj przybył samochodem, przywiózł też prezenty dla wszystkich dzieci: którymi były bilety do Kina Helios na film pt. ,, Śnieżna paczka", oraz troszkę słodyczy.

Każda grupa zaprezentowała się przed Mikołajem, któremu bardzo podobało się takie przywitanie i nagrodził dzieci brawami.
Zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Żegnając się z dziećmi Mikołaj obiecał, że na pewno wróci do nas za rok.