Andrzejkowe wspomnienia - Elfy i Tygryski

Utworzono dnia 19.01.2021, 10:25

Wigilia św. Andrzeja, czyli popularne andrzejki, od bardzo dawna są tradycyjnym dniem wróżb. My również chcieliśmy poznać uroki wróżb i właśnie z tego powodu, 27 listopada 2020r., wzięliśmy udział w zabawie andrzejkowej, zorganizowanej przez Panie przedszkolanki i Rodziców.

W tym tajemniczym dniu sale, które każdego dnia służą nam do zabawy i nauki, w magiczny sposób „zamieniły się” w tajemnicze miejsca pełne balonów, kolorowych dekoracji i serpentyn; a nasze panie pokazały nam zupełnie inne czarodziejskie oblicze.

Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość. Po zakończeniu wróżenia przeszliśmy do poczęstunku przygotowanego przez rodziców. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również w przyszłym roku i dostarczy nam tyle samo, a może nawet więcej, radosnych przeżyć.