Dzień dziecka cd.2

Utworzono dnia 07.06.2021, 18:43

31.05 zaczęliśmy również grać w grę, która sami przygotowaliśmy. Ze względu na brak czasu spowodowany innymi atrakcjami dokończyliśmy ją 2.06. Dzieci zostały podzielone na trzy drużyny. Kapitanami drużyn byli Ignaś. Nikoś i Hania. Drużyna Nikosia pierwsza dotarła do mety, zdobyła także największą ilość punktów. Pozostałe drużyny także dzielnie walczyły rozwiązując różne zadania typu; przeliczanie, porównywanie zbiorów, sylabizowanie, głoskowanie, ćwiczenia fizyczne, śpiewanie piosenek i recytowanie wierszyków. Wszyscy świetnie się bawiliśmy przy samodzielnie skonstruowanej grze, a po zakończonej grze wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy.