Dzień Dziecka - grupa Tygrysy i Elfy

Utworzono dnia 15.06.2021, 10:16

1 czerwca przedszkolaki z obu grup , jak i wszystkie dzieci na całym świecie, obchodziły Dzień Dziecka. Od samego rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji. Podczas pikniku na świeżym powietrzu dzieci wzięły udział w zawodach sportowych, podczas których odbyły się między innymi wyścigi z piłką na łyżce, slalom oraz przeciąganie liny. Nie zabrakło wesołej muzyki oraz radosnych tańców. Rada Rodziców przygotowała słodki poczęstunek – watę cukrową oraz przepyszne lody. To był cudowny dzień pełen świetnej zabawy. Wszystkim przedszkolakom życzymy wiele uśmiechu i radość każdego dnia.