Dzień Dziecka - Grupa "Żabki"

Utworzono dnia 15.06.2021, 18:01

W tym roku obchody Dnia Dziecka rozłożone zostały na dwa dni. Największą atrakcją było spotkanie z niecodziennymi  gośćmi - alpakami ze stadniny "Folkowa Podkowa" z Woli Rafałowskiej. Dzieci miały okazję zapoznać się ze zwyczajami alpak, nakarmić  je, pogłaskać. Nie obyło się też bez wspólnych zdjęć z tymi uroczymi zwierzakami. Dzięki rodzicom był to również dzień pełen słodkości. W drugim dniu świętowania wesoły pociąg zabrał małych pasażerów w podróż do Krainy Zabawy. Żabki obejrzały prezentację o Prawach Dziecka, wzięły udział w rozgrywkach sportowych, bawiły się w rytmie ulubionych dziecięcych przebojów oraz z kolorową chustą. Życzymy naszym Przedszkolakom uśmiechu na codzień i spełnienia marzeń!