Dzień Pluszowego Misia - Żabki

Utworzono dnia 02.12.2020, 11:12

Dzień Pluszowego Misia to uroczystość, która na stałe zagościła w kalendarzu imprez przedszkolnych. Już od samego rana było wiadomo, że ten dzień będzie wyjatkowy. W tym szczególnym dniu misie, które wraz z dziećmi przyszły do przedszkola,  towarzyszyły przedszkolakom w porannej gimnastyce, podczas zajęć, w zabawach i tańcach, a nawet podczas leżakowania. Dzieci wysłuchały bajki o swoim ulubionym bajkowym misiu - Kubusiu Puchatku. Obejrzały prezentację multimedialną o misiach.  Później wykonały portrety misia. Nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców przy „misiowych” hitach. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał słodką niespodziankę oraz dyplomik.