MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Utworzono dnia 14.12.2020, 12:43

Tradycyjnie jak co roku Przedszkolaków w Błędowej Tyczyńskiej  odwiedził Św. Mikołaj. Od samego rana panowała radość i poruszenie. Przedszkolaki z wielką niecierpliwością oczekiwały przyjścia niezwykłego gościa. Cały czas nasłuchiwały dzwonków Świętego. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tego wydarzenia wszystkie dzieci były odświętnie ubrane w czerwone stroje i mikołajowe czapeczki. Kiedy pojawił się w naszej sali dzieciaki gorąco go powitały, wyrecytowały wiersze oraz zaśpiewały piosenkę. Świety Mikołaj długo rozmawiał z dziećmi , a następnie rozdał wszystkim wspaniałe prezenty.  Na koniec wizyty my wręczyliśmy upominek naszemu gościowi, a życzliwy i sympatyczny Mikołaj nie zapomniał o złożeniu obietnicy, że odwiedzi nas za rok. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za przygotowanie wspaniałych paczek!!!