Pasowanie na Przedszkolaka - Żabki

Utworzono dnia 20.12.2020, 11:26

W dniu 11 grudnia w oddziale przedszkolnym w Błędowej Tyczyńskiej odbyło się uroczyste pasowanie na przedszkolaka i starszaka. W tym dniu nie mogliśmy niestety świętować wspólnie z rodzicami, ale przedszkolaki i panie przygotowały dla nich niespodziankę w formie nagrania.  W obecności Pani Dyrektor przedszkolaki świetnie wywiązały się z wyznaczonych zadań: pięknie śpiewały, tańczyły, grały na instrumentach i mówiły wiersze. Wszystkie dzieci złożyły uroczyste przyrzeczenie, po czym każde z nich zostało pasowane przez Panią Dyrektor na przedszkolaka lub starszaka. Po oficjalnych uroczystościach przyszedł czas na zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz słodki poczęstunek. Dzień ten na długo zapadnie w naszej pamięci.