Piknik Przedszkolny – Grupa Elfów i Tygrysów

Utworzono dnia 18.06.2021, 07:44

8 czerwca był wyjątkowym dniem dla wszystkich przedszkolaków z grupy Tygrysów i Elfów. Tego dnia na szkolnym placu zabaw pojawili się wyjątkowi goście. Jako pierwsze przyjechały do nas alpaki z Folkowej Podkowy. Dzieci dowiedziały się skąd pochodzą te zwierzęta, jaka jest różnica między alpakami a lamami oraz jak należy się nimi opiekować. Przedszkolaki mogły je nakarmić zwierzęta i  przytulić. Kolejnym gościem byli rodzice Elizki, którzy przyprowadzili ze sobą kucyka o imieniu Tara. Wszystkie dzieci mogły się na nim przejechać. Rodzice przedszkolaków zapewnili pyszne kiełbaski z grilla i słodki deser. Wśród atrakcji było również malowanie tatuaży na rękach, puszczanie baniek mydlanych oraz zabawy balonami. To był wspaniały dzień, który zostanie w naszej pamięci na długo.