Przedszkolaki poznają zasady ruchu drogowego

Utworzono dnia 05.10.2020, 20:52

Przedszkolakom z grupy „Żabki „ dobrze znane są zasady ruchu drogowego. Przez cały tydzień zaznajamiały się z zasadami bezpieczeństwa drogowego, sygnalizacją świetlną oraz znakami drogowymi. Dzieci szybko odnalazły się w tej tematyce, wykazując duże zaangażowanie i mnóstwo nowych pomysłów Wybrały się także na pobliskie skrzyżowanie, bawiły się mini miasteczkiem ruchu drogowego w naszym przedszkolu ,a także wykonywały tematyczne prace plastyczne.Niestety w tym roku nie mógł nas odwiedzić Pan Policjant, w zamian za to dzieciaki mogły obejrzeć kilka bajek edukacyjnych i z nich dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.