Świąteczne przygotowania w grupie "ELFY"

Utworzono dnia 31.03.2021, 08:53

Przygotowując się do Świąt Wielkanocnych czyli najstarszego

i najważniejszego święta chrześcijańskiego w poprzednim tygodniu rozpoczęliśmy realizację tematyki związanej ze świętami. Dzieci pogłębiały swoją wiedzę na temat obyczajów i tradycji wielkanocnych. Z wielkim zapałem i chęcią uczyły się wiersza pt. "Wielkanoc". Przedszkolaki pod okiem pań wykonały jajka styropianowe techniką decoupage a także malowały farbami plakatowymi gipsowe odlewy króliczków lub kurczaczków.

Własnoręcznie wykonane ozdoby dzieci, zabrały do domu, aby udekorować nimi wielkanocny stół.

Przygotowując się do Świąt Wielkanocnych czyli najstarszego