Dzień Patrona- Żabki

Utworzono dnia 28.11.2021, 20:28
W poniedziałek 11 października przedszkolna i szkolna społeczność obchodziła Dzień Patrona – Maksymiliana Marii Kolbe. Wspólne świętowanie przedszkolaki z grupy „Żabki” rozpoczęły od obejrzenia prezentacji multimedialnej o życiu Świętego Maksymiliana, które było wzruszającym wspomnieniem Jego osoby, a jednocześnie podkreśleniem, jak ważne miejsc.e w jego sercu zajmowały dzieci. Następnie obejrzeliśmy filmu pt.” Moja katolicka rodzina. Święty Maksymilian Maria Kolbe -ewangelizacja i męczeństwo”.   Jest to opowieść o życiu, posłudze i męczeństwie św. Maksymiliana..
Na koniec wszystkie przedszkolaki wykonały prace plastyczne przedstawiające postać Naszego Patrona