Odkrywcy i Zdobywcy witają Świętego Mikołaja

Utworzono dnia 04.01.2022, 11:51

6 grudnia zawitał do nas długo wyczekiwany i niezwykły gość – Święty Mikołaj!  Przedszkolaki z grup 0A i 0B oczekiwały tego gościa z niecierpliwością, odliczały dni do jego wizyty oraz starały się być bardzo grzeczne. Każde dziecko mogło porozmawiać osobiście z Mikołajem oraz zadać mu pytanie. Święty długo odpowiadał na pytania dzieci, następnie wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent. Aby podziękować gościowi, dzieci powiedziały wierszyk i zaśpiewały piosenki "Siedem reniferów" oraz "A Mikołaj pędzi". Szkoda, że taka wizyta jest tytko raz w roku! Dziękujemy Ci Święty Mikołaju!