Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Oddziały przedszkolne

Nauczyciele

Czcionka:

mgr Bożena Gwizdała – Dyrektor Szkoły

- biblioteka

 

mgr Małgorzata Jaworska- Wicedyrektor Szkoły

- wychowawstwo kl. III

- edukacja wczesnoszkolna III

 

mgr Ewelina Piotrowska

- religia -  kl. I – VIII,

-religia- oddziały przedszkolne

 

mgr Alicja Ziaja

- wychowawstwo kl. I

- edukacja wczesnoszkolna I

- Zuchy

 

mgr Małgorzata Gryndys

- wychowawstwo kl. II

- edukacja wczesnoszkolna II

- opiekun MSU

 

mgr Agata Urban

- wychowawstwo kl. IV

- język niemiecki - kl. VII, VIII

- matematyka - kl. IV, V, VIII

 

mgr Justyna Kowalska

- wychowawstwo kl. V

- język polski - kl. IV, V

- nauczyciel wspomagający 

 

mgr Ewa Żukowska - Śliwa

- wychowawstwo kl. VI

- język polski - kl. BI

- biblioteka

 

mgr Joanna Stodolak

- wychowawstwo kl. VIIA

- język angielski – kl. VIIA, VIIB

- historia – kl.I IV-VIII

-WOS- kl. VIII

 

mgr Anna Habaj

- wychowawstwo kl. VIIB

- wychowanie fizyczne – kl. V – VIII

- świetlica - kl. I - III

 

mgr Monika Wójcik

- wychowawstwo kl. VIII

- j. polski – kl. VII – VIII

- EDB - kl.VIII

- teatr szkolny

 

mgr Małgorzata Sokół

- matematyka kl. VI, VIIA, VIIB

- informatyka kl.  IV - VIII

- zaj. komputerowe - kl. I - III

 

mgr Mariola Ruszel

- edukacja wczesnoszkolna kl. III

- plastyka - kl. IV - VII

- zajęcia rewalidacyjne - 0PI, OPII, OPIII 0A

 

mgr Monika Wal

- język angielski - kl. I - III, IV - VI, VIII

- język angielski - grupa 0PI, OPII, 0PIII 0A

 

mgr Katarzyna Wąsacz

- fizyka kl. VII, VIII

 

mgr Magdalena Utkała

- przyroda - kl.IV

- biologia - kl. V - VIII

- chemia kl. VII - VIII

 

mgr Bożena Borcz

 geografia kl. V - VIII

 

mgr Barbara Babij

- technika -  kl. IV - VI

 

mgr Tomasz Kotarba

- muzyka - kl. IV - VII

 

mgr Tomasz Bembenik

- wychowanie fizyczne - kl. IV, VI - VIII

- zajęcia rewalidacyjno - wychowawcze

- świetlica - kl. I - III

 

mgr Agnieszka Bajda

- wychowanie przedszkolne - 0A 

- logopedia

 

mgr Irena Międlar

-  wychowanie przedszkolne - 0A

- świetlica - kl. I - III

 

mgr  Elwira Lichota

- wychowanie przedszkolne OPIII

 

mgr Aneta Siorek

wychowanie przedszkolne - OPIII, 0A

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - kl. V-VI

 

mgr Katarzyna Wielgo

- wychowanie przedszkolne - OPII

- zajęcia rewalidacyjne - kl. V, VI

 

mgr Anna Chmura 

- wychowanie przedszkolen - OPI

- zajęcia korekcyjno-kompensacyjne - OPII, OA, kl.III

 

mgr Sylwia Michna

- wychowanie przedszkolne - OPII

 

mgr Ewa Majchrowska

- wychowanie przedszkolne - OPII

- zajęcia rewalidacyjne - kl. IV, VI

 

mgr Anna Patałuch

- nauczyciel wspomagający

 

mrg Aneta Skoczylas 

- nauczyciel wspomagający 

 

mgr Marzanna Przystałowska

- zajęcia rewalidacyjne - kl. VIII

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacja dla kl. VIII - Rekrutacja

 

 

 

Kalendarium

Kwiecień 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Dyplomy i wyróżnienia