Debaty w "Szkole Współpracy"

Utworzono dnia 27.03.2014, 05:53

Szkoła nasza uczestniczy w unijno-ministerialnym programie „Szkoła Współpracy”. 6-osobowy zespół RUN (Rodzice + Uczniowie + Nauczyciele) stanowią: pani Anna Murias i pan Paweł Maciołek (R), Weronika Korbecka i Aleksandra Zagórska (U) oraz pani Dyrektor Bożena Gwizdała i opiekun SU pani Elżbieta Świerk (N).

Nauczyciele w listopadzie uczestniczyli w ogólnopolskim spotkaniu w Warszawie, zaś w lutym i w marcu pełne zespoły wzięły udział w warsztatach trenerskich w Rzeszowie.

20 marca w Szkole odbyły się debaty, najpierw uczniów, a następnie nauczycieli na temat funkcjonowania Szkoły oraz proponowanych zmian i ustalenia płaszczyzn wzajemnej współpracy.

21 marca podobne rozmowy przeprowadzili w swoim gronie rodzice. Wnioski z debat wymienieni reprezentanci przedstawili na warsztatach wojewódzkich 24 marca.

Przed nami dalsze wspólne zadania.