Klaunada 2014

Utworzono dnia 03.03.2014, 17:36

Nasz szkolny zespół "Tancząca Trójka" dnia 28 lutego wziął udział w  Przeglądzie Zespołów Tanecznych "Klaunada 2014", który odbył się w Zespole Szkół Tekstylno Gospodarczych w Rakszawie. Był to X Jubileuszowym Przegląd w związku z czym na uczestników czakało szereg niespodzianek. Po pokazach tenecznych odbył się pokaz magicznych sztuczek, oraz baniek mydlanych. Możan było wykonać prace plastyczne oraz pomalować twarze. Nasze dziewczynki pięknie zaprezentowały układ taneczny "Wesołe Małpki". Dziękujemy również rodzicom p. Dzieszko oraz p. Trawce za pomoc i opiekę podczas wyjazdu.