Dzień Matki 2015

Utworzono dnia 17.06.2015, 22:07

W tym dniu wszystkie dzieci te małe, ale także i te duże składają swoim Kochanym Mamom najszczersze życzenia i podziękowania za trud włożony w macierzyńskie obowiązki.

Na występy milusińskich zostały zaproszone wszystkie mamy, które z ciekawością wysłuchały programu artystycznego.  W przygotowaniach do obchodów święta naszych mam uczestniczyli  uczniowie klas I-III ze swoimi paniami. Do tak ważnego święta również przyłączyły się uczniowie klasy V. Dzieci w pięknych strojach,  odświętnie udekorowanej sali zrobiły na mamach wielkie wrażenie.

Nad występami dzieci czuwały nauczycielki: Monika Czarnota oraz Edyta Domin oraz wychowawczynie występujących uczniów.  Zrobione z miłością i ujmującą prostotą laurki z życzeniami,  upominki oraz szczery uścisk ukochanej mamy były wyrazem głębokiej miłości i podziękowania za to, że są, że kochają, i że są najlepsze na całym świecie. Kochane Mamusie czekała również miła niespodzianka w postaci słodkiego poczęstunku.

Edyta Domin