Utworzono dnia 07.04.2015, 09:14

17 marca w naszej Bibliotece szkolnej odbyło się Pasowanie uczniów klas I A i I B na Czytelników. Specjalnie na tę uroczystość uczniowie klasy IV przygotowali inscenizację  pt. „ Zaczarowany świat bajek”. Starali się przekazać młodszym  kolegom i koleżankom wiedzę zawartą w  książkach oraz zasady obowiązujące w bibliotece. Zanim pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, odpowiadali na trudne pytania, przez co wykazali się świetną znajomością alfabetu, tytułów bajek i ich bohaterów. Na pamiątkę spotkania uczniowie otrzymali drobne upominki.

Życzę każdemu nowemu czytelnikowi wspaniałych przygód w zaczarowanym świecie książek. Zapraszam do Biblioteki, gdzie jesteście zawsze mile widziani.