Warsztaty rękodzieła artystycznego

Utworzono dnia 18.02.2015, 17:48

11 lutego, w ramach akcji „Ferie w szkole”,  odbyły się  warsztaty rękodzieła artystycznego pod kierunkiem pani Agnieszki Wąsacz,  mamy  uczennicy  klasy IV – Dominiki. Uczestnicy warsztatów mieli okazję  poznać technikę tworzenia biżuterii sznurkowej: bransoletek              i naszyjników z wykorzystaniem sznurków  satynowych oraz różnorodnych zawieszek.         W zajęciach wzięło udział kilkanaście osób: uczniowie klas III – V, rodzice i nauczyciele. Uczestnikom udało się z powodzeniem wykonać nawet po kilka sztuk biżuterii, a pani Agnieszka widząc ich zainteresowanie i zaangażowanie przyjęła zaproszenie na kolejne spotkanie, w czasie którego pokaże jeszcze inne techniki tworzenia biżuterii sznurkowej.