Utworzono dnia 14.03.2016, 19:21

W dniu siódmego  marca bieżącego roku odbyła się  uroczysta akademia z okazji Światowego Dnia Kobiet.  O godzinie 10.55 wszyscy –  nauczyciele, uczniowie naszej szkoły, zgromadzili się na przystrojonym korytarzu   szkolnym. Chłopcy powitali  zgromadzoną   naszą  społeczność  szkolną  na  czele   z Panią Dyrektor B. Gwizdałą oraz zaprosili na część artystyczną. Została zaprezentowana żartobliwa prezentacja. Dopełnieniem części artystycznej był występ krasnala Tymka, którego zadaniem było przygotowanie się do święta Pań. Akademia bardzo podobał się wszystkim zgromadzonym, a uśmiechnięte twarze naszych Pań i uczniów były przekonującym tego dowodem.