Mobilna filharmonia

Utworzono dnia 25.11.2015, 16:04

24 listopada cała społeczność szkolna wzięła udział w audycji Mobilnej Filharmonii z zakresu muzyki dotyczącej polskich pieśni patriotycznych. Audycje Mobilnej Filharmonii są oparte na podstawie programowej Ministerstwa Edukacji Narodowej. Słuchając audycji dowiedzieliśmy się co to jest pieśń Bogurodzica, jak nazywa się nasz hymn narodowy. Koncert miał charakter kameralny przez co mieliśmy bliższy kontakt z muzyką oraz artystami. Wszyscy słuchacze mieli możliwość otworzyć się na świat muzyki, rozbudzić muzyczne zainteresowania oraz czerpać przyjemność jaką daje i i czynne, i bierne obcowanie z muzyką.