Święto Niepodległości 2015

Utworzono dnia 16.11.2015, 17:31

11 listopada, by uczcić Święto Niepodległości  w naszej szkole, harcerze z 54 Drużyny Harcerskiej „Młode wilki” przy pomocy drużyny zuchowej „Wesołe słoneczka” przygotowali „Ognisko patriotyzmu”. W tym roku niestety pogoda nie dopisała i uroczystości przeniesione zostały do sali gimnastycznej, co jednak nie zmniejszyło rangi i podniosłości tego wspaniałego wydarzenia. Przy blasku symbolicznego świeczkowego ogniska, harcerze wraz z zuchami zaprezentowali  krótką część artystyczną. Po przemówieniu okolicznościowym Pani Dyrektor wszyscy licznie przybyli uczestnicy odśpiewali przepiękne pieśni patriotyczne. Na keyboardzie wspaniale przygrywała nam Monika Wal. Śmiało można by stwierdzić, że takiego wykonania pieśni nie powstydziłaby się niejedna filharmonia. Na koniec każdy z uczestników uroczystości mógł skosztować kiełbaski i wypić gorącą, jak w tym dniu nasze serca, herbatkę.