Jasełka w wersji angielskiej

Utworzono dnia 14.02.2018, 22:29

15 stycznia 2018r. w ramach podsumowania działań podejmowanych w I semestrze, uczestnicy zajęć kółka języka angielskiego, uczniowie klasy V i VI, zaprezentowali przed całą społecznością szkolną jasełka w języku angielskim. W przedstawieniu pojawiły się wszystkie najważniejsze postacie związane z wydarzeniami Bożonarodzeniowymi. Poszczególne sceny przeplatane były kolędami w języku angielskim, przy akompaniamencie w wykonaniu Konrada Czarnoty, grającego na keyboardzie. Uczestnicy zajęć już od listopada bardzo intensywnie pracowali nad swoimi rolami systematycznie biorąc udział w próbach oraz przygotowując swoje stroje. Rezultat wydaje się być zadowalający biorąc pod uwagę zainteresowanie z jakim oglądali przedstawienie widzowie. Trud i zaangażowanie aktorów publiczność wynagrodziła gromkimi brawami.