Dzień Miłości i Słodkości w klasach I-III

Utworzono dnia 05.03.2020, 09:54

Dzień Miłości i Słodkości w klasach I-III

Jak co roku z okazji walentynek w naszej szkole  Mały Samorząd Uczniowski i Gromada zuchowa zorganizowały  Dzień Miłości i Słodkości  dla klas I-III, pod hasłem „Poczuj radość obdarowywania”.  Przedsięwzięcie poprzedziło spotkanie przedstawicieli  klas i przygotowanie plakatu informacyjnego  dla każdej klasy. Dzieci wspólnie z Paniami zorganizowały  Mini-pocztę Walentynkową. Każdy własnoręcznie przygotował pudełeczko ze słodką  niespodzianką i wręczył je 12 lutego  koleżance lub koledze z klasy.  Zabawie towarzyszyło wiele radości i wzruszeń. Niech Dzień Miłości i Słodkości  trwa cały rok.