Dzień misia

Utworzono dnia 07.12.2019, 20:25

Duże, małe kolorowe, puchate i mięciutkie. W poniedziałek 25.11.2019 roku  pluszowe misie opanowały Szkołę Podstawową nr 3 w Chmielniku.

Przybyły, aby ze swoimi małymi właścicielami bawić się, świętować i uczyć.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie z klas I – VIII uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek moda na misie nie przemija.

Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uczniowie w tym dniu brali udział w wielu zajęciach związanych z solenizantem: bawili się przy wesołych piosenkach, wykonywały plastyczne wizerunki misiów różnymi technikami :) Miś przygotował dla dzieci słodkie „co nieco”.

Dzień ten w szkole pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy.