Ekologiczne zabawki z odpadów

Utworzono dnia 27.04.2020, 13:24

Ekologiczne zabawki z odpadów to naprawdę świetna zabawa! Bawiąc się w ten sposób z dziećmi, uczymy je odpowiedzialności i zwiększamy ich kreatywność. Dla wielu rodzin ekologia jest ważną częścią życia – uczymy oszczędzania wody oraz prądu, dbamy  o przyrodę, kupujemy ekologiczne jedzenie, ubrania, zabawki, segregujemy śmieci. Nie wszyscy jednak wiedzą, że ze śmieci można wyczarować wiele niebanalnych zabawek, które sprawią dużo radości całej rodzinie w trakcie tworzenia, a i rodzicom zaoszczędzi nerwów, że zabawki szybko się popsuły lub znudziły. W ramach zajęć z okazji Światowego Dnia Ziemi uczniowie kl. II przygotowali propozycje własnoręcznie zrobionych robotów. Zachęcamy do obejrzenia galerii i wykorzystania pomysłu w wolnym czasie.