Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Utworzono dnia 05.09.2019, 20:28

2 września 2019 roku uczniowie wypoczęci i z uśmiechem na twarzach rozpoczęli nowy rok szkolny 2019/2020.  Tradycyjnie, ten dzień rozpoczął się Mszą św. w kościele parafialnym w Chmielniku. Na sali gimnastycznej pani Dyrektor bardzo serdecznie powitała wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli.

Wszystkim naszym Uczniom, a szczególnie tym, którzy rozpoczynają przygodę z nauką, życzymy, aby spełniły się Wasze marzenia o szkole, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie sukcesów, a szkoła była dla Was tym miejscem do którego z chęcią będziecie przychodzić i mieć poczucie bezpieczeństwa.