Wyjazd na kręgle klasy IV i VIII

Utworzono dnia 29.10.2019, 20:06

25 października 2019r w słoneczne piątkowe południe uczniowie klasy IV oraz VIII wybrali się na wycieczkę do kręgielni do Galerii Nowy Świat „ Kula Bowling”.  Wyjazd był okazją, aby mile spędzić wolny czas na zabawie i rekreacji. Każdy cieszył się z uzyskanych punktów. Niektóre dzieci odkryły w sobie talent doskonale radząc sobie na torach w kręgielni.

Czas upłynął wszystkim na wspaniałej zabawie i wspólnych rozmowach. Uczestnicy wycieczki mieli też okazję posmakować smakołyków serwowanych przez pracowników kręgielni takich jak przepyszna pizza.  Wspólnie spędzony czas z klasą jest wartością pozytywną, którą należy pielęgnować i rozwijać. Wyjazd jest przykładem łączenia grupy klasy, a czas spędzony na kręgielni pokazał , iż można się doskonale bawić zarówno w grupie rówieśników.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za współfinansowanie wyjazdu ze środków Rady.