Wyjazd na Targi Edukacyjne 2020

Utworzono dnia 02.03.2020, 14:13

Dnia 27.O2.2020 roku uczniowie klas 8 Szkoły Podstawowej nr 3 oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Chmielniku  udali się na Targi Edukacyjne Szkół Zawodowych oraz Technicznych.
To cykliczna impreza skierowana do uczniów szkół ponadpodstawowych związanych z edukacją. To także pokazy i doświadczenia, informacje o rekrutacji oraz możliwość rozmowy z uczniami i  nauczycielami.

Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych i wybrać najatrakcyjniejszą ofertę dla siebie. Organizowane corocznie Targi Edukacyjne ułatwiają młodym ludziom wybór kierunku dalszej edukacji.