„Zabawa karnawałowa uczniów klas I-III”

Utworzono dnia 25.02.2020, 10:29

Tuż po powrocie z ferii zimowych  uczniowie SP 3  w świetnych humorach  rozpoczęli nowy semestr nauki od zabawy karnawałowej, która odbyła się w naszej szkole w środę – 29 stycznia. Tegoroczny temat zabawy to  „Muzyczny pociąg”.

Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Sala gimnastyczna wyglądała inaczej niż na co dzień, zamieniła się w prawdziwą salę balową. Udekorowana kolorowymi ozdobami zachęcała do szalonej zabawy - najpierw uczniów klas I-III, a potem młodszych przedszkolaków.

Zabawa karnawałowa była jedną z najbardziej wyczekiwanych imprez przez młodszych uczniów, którzy w większości przygotowali ciekawe kostiumy karnawałowe. W szkole zaroiło się od policjantów, budowlańców,  dobrych wróżek, pięknych księżniczek, ślicznych kotków. Nie zabrakło też odważnego Spidermena, czy kowboja rodem z Dzikiego Zachodu.
Stroje były barwne, oddawały nawet najdrobniejsze szczegóły wybranej postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, a niekiedy nawet przerażenie.

Wszyscy bawili się znakomicie, bo humor dopisywał zarówno dzieciom, jak i nauczycielom. Były korowody, kółeczka i tańce w parach.

Tegoroczna zabawa karnawałowa w SP 3 należała do udanych. Wszyscy byli zmęczeni tańcami, ale zadowoleni.